Begala vs BariÅ¡ - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
5
Midfield
Slovakia Slovakia
Profil zawodnika
27
Midfield
Slovakia Slovakia
Statystyki Begala, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga słowacka Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Bariš, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga słowacka Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Begala
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   29 4 0 1 3010' 29 0 5 6 0 40 8 0 65 722 74% 1
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka Tatran Presov 29 3 0 1 3010' 29 0 5 6 0 40 8 0 65 722 74% 1
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie FC Petrzalka 1898 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2024/2025   20 5 0 0 2455' 20 0 8 7 0 0 0 0 0 0 0% 0
Druga liga słowacka Druga liga słowacka Druga liga słowacka FC Petrzalka 1898 20 5 0 0 2455' 20 0 8 6 0 0 0 0 0 0 0% 0
Druga liga słowacka Druga liga słowacka Druga liga słowacka Slovan Bratislava B 0 0 0 ' 1 0 - - - - - - -
2023/2024   28 5 1 0 3371' 28 0 10 8 0 0 0 0 0 0 0% 0
Druga liga słowacka Druga liga słowacka Druga liga słowacka FC Petrzalka 1898 11 2 0 0 1593' 11 0 7 4 0 0 0 0 0 0 0% 0
Druga liga słowacka Druga liga słowacka Druga liga słowacka Slavoj Trebisov 17 3 1 0 1778' 17 0 3 4 0 0 0 0 0 0 0% 0
2022/2023   0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Druga liga słowacka Druga liga słowacka Druga liga słowacka Slavoj Trebisov 0 0 0 ' 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Statystyki Bariš
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   28 2 1 0 3219' 28 0 10 4 0 28 9 0 23 846 70% 1
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka Skalica 28 2 1 0 3219' 28 0 10 4 0 28 9 0 23 846 70% 1
2024/2025   24 3 1 0 2957' 24 0 11 8 1 25 7 0 15 682 64% 2
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka AS Trenczyn 24 3 1 0 2957' 24 0 11 7 1 25 7 0 15 682 64% 2
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka Skalica 0 0 0 ' 1 0 - - - - - - -
2023/2024   31 0 0 2 3079' 31 0 4 8 0 20 7 0 12 990 76% 0
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka AS Trenczyn 31 0 0 2 3079' 31 0 4 8 0 20 7 0 12 990 76% 0
2022/2023   3 0 0 0 407' 3 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka Podbrezova 3 0 0 0 407' 3 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0% 0

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2