Maga vs Barge - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
68
Defence
Portugal Portugal
Profil zawodnika
35
Defence
177 cm
73 kg
42 lat (1984-01-04)
Portugal Portugal
Statystyki Maga, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Ligi Puchar Portugalii 2 liga portugalska Liga portugalska Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Barge, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga portugalska
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Maga
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   54 3 0 2 6425' 54 0 23 18 0 8 4 0 48 1439 35% 4
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Uniao Leiria 3 0 0 0 300' 3 0 0 2 0 0 0 0 1 28 82% 0
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Vitoria Guimaraes 2 0 0 0 295' 2 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Uniao Leiria 29 3 0 2 3337' 29 0 10 10 0 6 4 0 33 819 0% 3
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Vitoria Guimaraes 19 0 0 0 2357' 19 0 10 5 0 2 0 0 14 592 81% 1
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Uniao Leiria 1 136' 1 0 1 - - - - - - -
2024/2025   49 3 0 1 5329' 49 0 12 15 1 12 3 0 26 1168 51% 0
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Penafiel 29 3 0 0 3069' 29 0 6 12 1 2 1 0 9 447 0% 0
Europa Conference League Vitoria Guimaraes 2 0 0 0 244' 2 0 1 1 0 2 0 0 5 102 83% 0
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Penafiel 1 120' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Vitoria Guimaraes 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Vitoria Guimaraes 16 0 0 1 1806' 16 0 5 2 0 8 2 0 12 619 83% 0
2023/2024   41 1 0 3 5098' 41 0 18 11 0 3 1 0 7 280 72% 2
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Vitoria Guimaraes 8 0 0 0 996' 8 0 4 2 0 3 1 0 7 263 70% 2
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi Penafiel 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi Vitoria Guimaraes 1 136' 1 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Penafiel 1 120' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Vitoria Guimaraes 3 1 0 0 360' 3 0 1 0 0 0 0 0 0 17 100% 0
Europa Conference League Vitoria Guimaraes 2 315' 2 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Penafiel 25 0 0 3 3081' 25 0 11 9 0 0 0 0 0 0 0% 0
2022/2023   6 0 0 0 667' 6 0 2 1 1 0 0 0 5 98 82% 0
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Vitoria Guimaraes 3 0 0 0 397' 3 0 2 0 0 0 0 0 5 98 82% 0
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Oliveirense 3 0 0 0 270' 3 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0% 0
2021/2022   6 1 0 0 360' 4 0 0 1 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Vitoria Guimaraes 6 0 0 0 360' 4 0 0 1 0 - - - - - - -
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi Vitoria Guimaraes 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2018/2019   25 0 0 0 1619' 14 2 4 0 0 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Vitoria de Guimaraes B 25 0 0 0 1619' 14 2 4 0 0 - - - - - - -
2017/2018   10 540' 6 0 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Vitoria Guimaraes 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Vitoria de Guimaraes B 9 540' 6 0 0 - - - - - - -
Statystyki Barge
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2017/2018   6 0 0 0 309' 3 1 0 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Feirense 6 0 0 0 309' 3 1 0 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
2016/2017   32 0 0 0 2472' 23 5 1 3 0 1 0 39 13 437 65% 0
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Feirense 32 0 0 0 2472' 23 5 1 3 0 1 0 39 13 437 65% 0
2015/2016   44 1 0 0 221' 0 3 0 0 1 - - - - - - -
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Feirense 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Feirense 43 1 0 0 221' 0 3 0 0 1 - - - - - - -
2014/2015   37 1 0 0 216' 0 2 2 0 0 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Feirense 37 1 0 0 216' 0 2 2 0 0 - - - - - - -
2013/2014   37 0 0 0 1523' 12 6 0 0 0 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Feirense 37 0 0 0 1523' 12 6 0 0 0 - - - - - - -
2012/2013   0 0 0 1 1 - - - - - - -
Liga cypryjska Liga cypryjska Liga cypryjska Alki 0 0 0 ' 1 1 - - - - - - -
2011/2012   2 0 0 0 0 0 0 1 1 - - - - - - -
Liga cypryjska Liga cypryjska Liga cypryjska Alki 0 0 0 ' 1 1 - - - - - - -
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Oliveirense 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
2010/2011   1 0 0 0 0 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Belenenses 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2009/2010   29 1 0 0 3163' 26 11 0 5 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Belenenses 29 1 0 0 3163' 26 11 0 5 0 - - - - - - -
2008/2009   4 2 0 0 1 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Estoril 4 2 0 ' 0 1 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2