Touré vs Arfaoui - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
20
Midfield
Ivory Coast Ivory Coast
Profil zawodnika
9
Midfield
Tunisia Tunisia
Statystyki Touré, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga egipska
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Arfaoui, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga egipska
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Touré
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   23 0 0 0 2614' 23 0 9 5 0 13 2 0 17 631 81% 0
Liga egipska Liga egipska Liga egipska Ghazl Al Mehalla 23 0 0 0 2614' 23 0 9 5 0 13 2 0 17 631 81% 0
2024/2025   22 0 0 0 2450' 22 0 6 10 1 12 2 0 17 743 82% 0
Liga egipska Liga egipska Liga egipska Ghazl Al Mehalla 22 0 0 0 2450' 22 0 6 10 1 12 2 0 17 743 82% 0
Statystyki Arfaoui
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   26 1 0 1 3326' 26 1 13 5 1 15 4 0 38 693 76% 2
Liga egipska Liga egipska Liga egipska Ghazl Al Mehalla 26 1 0 1 3326' 26 1 13 5 1 15 4 0 38 693 76% 2
2024/2025   6 0 0 0 954' 6 0 6 0 0 6 0 0 8 140 70% 0
Liga egipska Liga egipska Liga egipska Ghazl Al Mehalla 5 0 0 0 801' 5 0 5 0 0 6 0 0 8 140 70% 0
Liga tunezyjska Liga tunezyjska Liga tunezyjska Club Africain 1 0 0 0 153' 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2023/2024   3 0 0 1 399' 3 0 2 2 0 4 3 0 9 108 54% 1
Afrykański Puchar Konfederacji Afrykański Puchar Konfederacji Afrykański Puchar Konfederacji Club Africain 3 0 0 1 399' 3 0 2 2 0 4 3 0 9 108 54% 1
2022/2023   2 338' 2 0 2 1 0 0 3 45 82% 1
Liga Mistrzów Afryki Liga Mistrzów Afryki Liga Mistrzów Afryki Esperance 2 338' 2 0 2 1 0 0 3 45 82% 1

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2