Denis Suarez vs Ander Guevara - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
4
Midfield
181 cm
72 kg
32 lat (1994-01-06)
Spain Spain
Profil zawodnika
6
Midfield
Spain Spain
Statystyki Denis Suarez, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Króla Liga hiszpańska Klubowe mecze towarzyskie Champions cup Mecze towarzyskie U-21 EURO U-21 Mecze towarzyskie Reprezentacje Mistrzostwa Świata U-20
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Ander Guevara, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga hiszpańska Puchar Króla Mecze towarzyskie Reprezentacje Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Denis Suarez
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   17 1 0 2 2536' 17 0 14 5 0 9 3 0 24 838 85% 0
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Alaves 2 264' 2 0 1 1 0 0 0 83 78% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Alaves 15 1 0 2 2272' 15 0 13 5 0 8 3 0 23 745 87% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Villarreal 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 1 10 0% 0
2024/2025   8 1 0 2 1141' 8 0 7 0 0 10 3 0 7 280 82% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Villarreal 7 1 0 2 1051' 7 0 7 0 0 10 3 0 7 261 84% 0
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Villarreal 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 19 63% 0
2023/2024   2 0 0 0 209' 2 0 1 0 0 1 0 0 2 88 67% 1
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Villarreal 1 119' 1 0 1 0 0 0 0 8 88% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Villarreal 1 0 0 0 90' 1 0 0 0 0 1 0 0 2 80 65% 1
2022/2023   21 0 0 0 2076' 11 5 11 2 0 5 3 10 14 405 77% 1
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Celta Vigo 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Espanyol 19 0 0 0 2076' 11 5 11 2 0 5 3 10 14 405 77% 1
2021/2022   38 4 0 6 4694' 33 20 5 4 0 11 7 45 37 1800 84% 1
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Celta Vigo 38 4 0 6 4694' 33 20 5 4 0 11 7 45 37 1800 84% 1
2020/2021   36 0 0 9 3979' 34 12 1 10 0 9 2 41 36 1600 84% 1
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Celta Vigo 36 0 0 9 3979' 34 12 1 10 0 9 2 41 36 1600 84% 1
2019/2020   31 1 0 5 3160' 20 13 6 3 0 20 9 21 32 615 81% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Celta Vigo 31 1 0 5 3160' 20 13 6 3 0 20 9 21 32 615 81% 0
2018/2019   28 2 0 0 908' 0 0 12 0 0 9 4 2 7 213 85% 1
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Arsenal 5 152' 0 0 2 0 0 1 0 29 83% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów FC Barcelona 3 156' 0 0 2 0 0 1 0 11 64% 0
Premier League Premier League Premier League Arsenal 8 293' 0 0 4 0 0 0 1 31 90% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska FC Barcelona 10 163' 0 0 2 1 1 0 1 11 82% 0
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla FC Barcelona 2 2 0 0 144' 0 0 2 0 0 8 3 0 5 131 86% 1
2017/2018   40 3 0 5 2110' 8 3 16 1 0 14 5 9 13 409 84% 2
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska FC Barcelona 27 2 0 2 1424' 4 1 14 1 0 11 5 6 10 303 84% 0
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla FC Barcelona 4 1 0 2 346' 2 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów FC Barcelona 9 0 0 1 340' 2 1 1 0 0 3 0 3 3 106 85% 2
2016/2017   52 3 0 3 3291' 15 11 18 1 0 14 7 16 22 812 86% 1
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska FC Barcelona 37 1 0 3 2687' 12 10 14 1 0 14 7 16 21 711 86% 1
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów FC Barcelona 7 90' 1 0 0 0 0 0 1 101 86% 0
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla FC Barcelona 6 2 0 0 455' 2 1 3 0 0 - - - - - - -
Superpuchar FC Barcelona 2 59' 0 0 1 - - - - - - -
2015/2016   53 7 0 11 4907' 37 11 12 4 0 36 17 54 40 925 73% 3
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Sevilla FC 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Villarreal 35 4 0 4 3193' 25 6 8 3 0 36 17 54 40 925 73% 3
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Villarreal 2 77' 0 0 1 - - - - - - -
Superpuchar FC Barcelona 2 0 0 0 200' 1 1 1 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Villarreal 13 1 0 7 1437' 11 4 2 1 0 - - - - - - -
EURO U-21 EURO U-21 EURO U-21 Hiszpania U21 2 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2014/2015   57 6 0 4 4168' 22 9 22 4 0 31 9 21 27 671 81% 1
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Sevilla FC 14 3 0 0 818' 3 2 6 2 0 - - - - - - -
Superpuchar Europy Superpuchar Europy Superpuchar Europy Sevilla FC 1 30' 0 0 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Sevilla FC 38 2 0 4 2972' 16 6 16 2 0 31 9 21 27 671 81% 1
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Sevilla FC 4 1 0 0 348' 3 1 0 0 0 - - - - - - -
2013/2014   39 7 0 0 1003' 5 6 2 0 0 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Barcelona B 38 7 0 0 835' 4 5 2 0 0 - - - - - - -
Superpuchar Europy Superpuchar Europy Superpuchar Europy Sevilla FC 1 0 0 0 168' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2012/2013   1 0 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Manchester City 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2011/2012   2 0 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Manchester City 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Manchester City 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Statystyki Ander Guevara
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   6 1 0 1 769' 6 0 3 6 1 5 1 0 7 668 81% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Alaves 2 1 0 1 256' 2 0 1 4 1 5 1 0 5 448 82% 0
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Alaves 4 0 0 0 513' 4 0 2 2 0 0 0 0 2 220 78% 0
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Basque Country 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2024/2025   21 0 0 1 2640' 21 0 11 3 0 12 3 0 20 1021 77% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Alaves 20 0 0 1 2504' 20 0 10 3 0 12 3 0 18 973 78% 0
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Alaves 1 0 0 0 136' 1 0 1 0 0 0 0 0 2 48 50% 0
2023/2024   36 1 0 0 4003' 35 1 10 7 0 16 3 0 31 1540 72% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Alaves 34 1 0 0 3823' 33 1 10 7 0 16 3 0 30 1448 73% 0
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Alaves 2 180' 2 0 0 0 0 0 1 92 68% 0
2022/2023   33 1 0 0 1096' 6 2 6 2 0 1 0 4 2 161 92% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Real Sociedad 8 1 0 0 433' 4 0 1 0 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Real Sociedad 25 0 0 0 663' 2 2 5 2 0 1 0 4 2 161 92% 0
2021/2022   47 0 0 0 2598' 15 11 7 4 0 2 0 18 6 654 85% 0
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Real Sociedad 2 0 0 0 304' 2 2 0 0 0 0 0 3 1 53 72% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Real Sociedad 7 0 0 0 260' 2 1 1 2 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Real Sociedad 38 0 0 0 2034' 11 8 6 2 0 2 0 15 5 601 86% 0
2020/2021   47 1 0 1 4116' 29 14 7 5 0 8 1 25 15 1294 83% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Real Sociedad 8 0 0 0 583' 4 2 1 0 0 2 0 5 3 274 87% 0
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Real Sociedad 1 30' 0 0 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Real Sociedad 38 1 0 1 3503' 25 12 6 5 0 6 1 20 12 1020 82% 0
2019/2020   32 0 0 0 2202' 13 6 7 4 0 5 1 26 6 638 84% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Real Sociedad 26 0 0 0 1579' 11 5 3 4 0 4 1 26 5 571 85% 0
Superpuchar Real Sociedad 1 0 0 0 226' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Real Sociedad 5 397' 1 0 4 1 0 0 1 67 81% 0
2018/2019   3 1 0 0 90' 1 0 0 1 1 3 0 2 1 41 98% 0
3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska Real Sociedad B 1 0 0 ' 1 1 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Real Sociedad 3 90' 1 0 0 3 0 2 1 41 98% 0
2017/2018   2 0 0 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Real Sociedad 2 0' 0 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2