David Carmo vs Allan Nyom - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
16
Defence
Portugal Portugal
Profil zawodnika
12
Defence
193 cm
80 kg
38 lat (1988-05-10)
Cameroon Cameroon
Statystyki David Carmo, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga hiszpańska World Cup Qualification Africa Mecze towarzyskie Reprezentacje Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Allan Nyom, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Króla Liga hiszpańska Klubowe mecze towarzyskie Mecze towarzyskie Reprezentacje Mistrzostwa Świata
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki David Carmo
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   31 1 0 0 2962' 31 0 3 9 1 10 3 0 4 1017 83% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Real Oviedo 21 1 0 0 2016' 21 0 2 8 1 10 3 0 4 1017 83% 0
World Cup Qualification Africa Angola 8 0 0 0 720' 8 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Angola 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Nottingham Forest 1 0 0 0 136' 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   28 1 0 0 2857' 28 0 6 7 1 12 3 0 3 1380 79% 1
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Olympiakos Pireus 7 0 0 0 860' 7 0 3 2 0 4 0 0 0 315 81% 0
Liga grecka Liga grecka Liga grecka Olympiakos Pireus 18 1 0 0 1727' 18 0 3 4 1 7 3 0 3 955 80% 0
Liga grecka Liga grecka Liga grecka PAOK Saloniki 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Grecji Puchar Grecji Puchar Grecji Olympiakos Pireus 3 0 0 0 270' 3 0 0 1 0 1 0 0 0 110 68% 1
Puchar Grecji Puchar Grecji Puchar Grecji AEK Ateny 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2023/2024   35 0 0 0 3317' 35 0 1 16 1 23 6 0 4 1730 81% 0
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska FC Porto B 3 0 0 0 270' 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów FC Porto 4 0 0 0 360' 4 0 0 3 0 1 0 0 0 261 89% 0
Liga grecka Liga grecka Liga grecka Olympiakos Pireus 11 0 0 0 990' 11 0 0 4 0 7 2 0 2 623 81% 0
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska FC Porto 7 0 0 0 707' 7 0 1 6 1 5 0 0 0 420 85% 0
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi FC Porto 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Europa Conference League Olympiakos Pireus 9 0 0 0 900' 9 0 0 1 0 10 4 0 2 426 73% 0
2022/2023   28 0 0 0 1169' 12 0 1 4 0 4 1 12 2 413 83% 0
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska FC Porto 18 0 0 0 719' 7 0 1 1 0 4 1 12 2 413 83% 0
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Portugalia 3 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów FC Porto 7 0 0 0 450' 5 0 0 3 0 - - - - - - -
2021/2022   18 1 0 0 1893' 17 4 0 5 1 6 3 13 3 917 80% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Braga 6 1 0 0 628' 5 1 0 2 0 3 1 4 1 243 74% 0
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Braga 12 0 0 0 1265' 12 3 0 3 1 3 2 9 2 674 82% 0
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Portimonense 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2020/2021   21 0 0 0 1784' 18 1 2 8 2 9 3 24 4 806 83% 0
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Braga 13 0 0 0 1036' 11 0 1 4 2 8 3 19 4 575 83% 0
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi Braga 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Braga 5 0 0 0 406' 4 0 1 3 0 1 0 5 0 231 82% 0
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Braga 1 0 0 0 162' 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
2019/2020   21 0 0 0 1855' 17 3 2 4 0 8 1 24 4 1035 84% 0
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Braga 19 0 0 0 1701' 16 2 2 3 0 8 1 22 4 971 84% 0
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi Braga 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Braga 1 0 0 0 154' 1 1 0 1 0 0 0 2 0 64 94% 0
2018/2019   29 0 0 0 2340' 26 0 0 0 0 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Braga B 28 2340' 26 0 0 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Mafra 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Braga 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Statystyki Allan Nyom
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   9 0 0 1 1102' 9 0 5 6 1 5 1 0 6 234 71% 1
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Getafe 2 239' 2 0 1 2 0 0 2 92 86% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Getafe 7 0 0 1 863' 7 0 4 6 1 3 1 0 4 142 62% 1
2024/2025   10 1 0 2 1208' 10 0 5 4 0 9 4 0 9 272 80% 0
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Getafe 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 2 50% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Getafe 10 1 0 2 1208' 10 0 5 4 0 9 4 0 9 270 80% 0
2023/2024   23 0 0 1 2490' 23 0 6 7 0 4 0 0 17 742 73% 4
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Leganes 0 0 0 ' 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Leganes 23 0 0 1 2490' 23 0 6 6 0 4 0 0 17 742 73% 4
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Racing de Ferrol 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2022/2023   38 1 0 1 3423' 32 4 5 14 0 11 3 29 29 1152 78% 8
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Leganes 38 1 0 1 3423' 32 4 5 14 0 11 3 29 29 1152 78% 8
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Cartagena 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2021/2022   37 1 0 1 2191' 18 5 3 6 0 1 1 18 19 609 73% 3
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Getafe 20 0 0 0 578' 3 2 2 1 0 0 0 1 2 64 66% 0
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Leganes 17 1 0 1 1613' 15 3 1 5 0 1 1 17 17 545 73% 3
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Eibar 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2020/2021   34 0 0 2 3626' 28 12 3 11 1 5 1 34 18 448 63% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Getafe 34 0 0 2 3626' 28 12 3 11 1 5 1 34 18 448 63% 0
2019/2020   43 2 0 1 4903' 39 17 4 15 2 14 4 74 32 519 61% 3
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Getafe 34 2 0 0 4047' 31 16 3 13 2 13 4 62 23 406 60% 3
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Getafe 9 0 0 1 856' 8 1 1 2 0 1 0 12 9 113 64% 0
2018/2019   34 1 0 1 2666' 22 6 3 8 1 6 3 36 22 486 79% 4
Championship Championship Championship West Bromwich Albion 2 180' 2 0 0 1 0 2 1 77 87% 0
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Leganes 1 0' 0 0 0 0 0 0 1 38 92% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Leganes 31 1 0 1 2486' 20 6 3 8 1 5 3 34 20 371 76% 4
2017/2018   43 0 0 1 3034' 29 2 4 7 0 3 0 20 20 574 78% 0
Premier League Premier League Premier League West Bromwich Albion 37 0 0 1 2674' 25 2 4 7 0 3 0 20 20 574 78% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii West Bromwich Albion 3 180' 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Kamerun 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup West Bromwich Albion 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
2016/2017   37 0 0 2 3056' 30 3 3 8 0 6 1 50 18 734 71% 2
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Watford 1 120' 1 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Watford 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League West Bromwich Albion 34 0 0 2 2936' 29 3 3 8 0 6 1 50 18 734 71% 2
2015/2017   2 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 - - - - - - -
World Cup Qualification Africa Kamerun 2 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 - - - - - - -
2015/2016   45 0 0 1 3907' 33 10 3 8 0 7 1 65 23 821 68% 0
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Kamerun 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Watford 38 0 0 1 3465' 29 9 3 8 0 7 1 65 23 821 68% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Watford 5 0 0 0 442' 4 1 0 0 0 - - - - - - -
2014/2015   39 1 0 0 3441' 36 1 2 9 0 11 5 48 31 1004 75% 0
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Granada 2 0 0 0 180' 2 0 0 1 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Granada 37 1 0 0 3261' 34 1 2 8 0 11 5 48 31 1004 75% 0
2013/2014   37 0 0 2 3762' 34 3 7 9 0 9 1 30 41 981 76% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Granada 37 0 0 2 3762' 34 3 7 9 0 9 1 30 41 981 76% 0
2012/2013   36 0 0 2 3674' 35 8 0 9 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Granada 36 0 0 2 3674' 35 8 0 9 0 - - - - - - -
2011/2013   1 0 0 0 158' 1 1 0 1 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Kamerun 1 0 0 0 158' 1 1 0 1 0 - - - - - - -
2011/2012   35 0 0 0 2946' 31 2 0 12 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Granada 35 0 0 0 2946' 31 2 0 12 0 - - - - - - -
2010/2011   43 1 0 0 110' 0 1 0 1 1 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Granada 43 1 0 0 110' 0 1 0 1 1 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2