Jonathan Clauss vs Ali Abdi - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
92
Defence
France France
Profil zawodnika
2
Midfield
32 lat (1993-12-20)
Tunisia Tunisia
Statystyki Jonathan Clauss, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga Mistrzów Puchar Francji Liga Europy Liga francuska Klubowe mecze towarzyskie Euro Mecze towarzyskie Reprezentacje
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Ali Abdi, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga francuska Puchar Francji Liga Europy Mecze towarzyskie Reprezentacje World Cup Qualification Africa Klubowe mecze towarzyskie Mistrzostwa Świata Puchar Narodów Afryki Liga Mistrzów Afryki
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Jonathan Clauss
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   40 2 0 10 3941' 40 0 4 4 1 34 7 0 22 1629 80% 2
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Nice 2 0 0 0 253' 2 0 1 1 0 3 1 0 0 64 77% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Nice 4 0 0 4 420' 4 0 0 0 0 3 0 0 2 227 78% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Nice 3 0 0 0 349' 3 0 1 3 1 5 0 0 3 101 79% 1
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Nice 30 1 0 6 2829' 30 0 2 0 0 23 6 0 17 1237 81% 1
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Nice 1 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   33 3 0 10 3860' 33 0 12 9 0 35 12 0 14 1383 75% 1
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Nice 2 0 0 0 277' 2 0 1 1 0 5 2 0 2 97 35% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Nice 27 3 0 9 3077' 27 0 9 7 0 26 8 0 12 1040 78% 1
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Nice 3 0 0 1 339' 3 0 1 1 0 4 2 0 0 202 78% 0
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Francja 1 167' 1 0 1 0 0 0 0 44 95% 0
2023/2024   40 5 0 11 4547' 40 0 13 4 1 42 10 0 22 1760 71% 3
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Olympique Marsylia 2 210' 2 0 0 7 0 0 2 97 0% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Olympique Marsylia 12 2 0 6 1456' 12 0 5 2 0 7 2 0 3 419 77% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Olympique Marsylia 25 3 0 4 2761' 25 0 8 2 1 27 8 0 17 1163 74% 3
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Olympique Marsylia 1 0 0 1 120' 1 0 0 0 0 1 0 0 0 81 81% 0
2022/2023   49 2 0 11 5490' 41 18 8 2 0 35 13 22 10 1030 76% 3
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Francja 6 305' 1 0 3 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Olympique Marsylia 6 0 0 1 865' 6 5 0 1 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Olympique Marsylia 35 2 0 9 4110' 32 13 5 1 0 35 13 22 10 1030 76% 3
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Olympique Marsylia 2 0 0 1 210' 2 0 0 0 0 - - - - - - -
2021/2022   39 5 0 11 5062' 36 20 2 3 0 36 17 39 14 1247 73% 4
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji RC Lens 1 90' 1 0 0 1 1 2 0 38 71% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska RC Lens 38 5 0 11 4972' 35 20 2 3 0 35 16 37 14 1209 73% 4
2020/2021   39 3 0 6 4553' 31 20 3 2 0 17 8 15 12 744 77% 2
Liga francuska Liga francuska Liga francuska RC Lens 37 3 0 6 4400' 30 19 3 2 0 15 8 15 12 709 77% 2
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji RC Lens 2 0 0 0 153' 1 1 0 0 0 2 0 0 0 35 86% 0
2019/2020   36 5 0 7 4542' 32 19 4 2 0 45 16 27 20 666 79% 4
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Arminia Bielefeld 2 0 0 1 258' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Arminia Bielefeld 34 5 0 6 4284' 30 18 4 2 0 45 16 27 20 666 79% 4
2018/2019   32 3 0 3 2974' 19 8 10 4 0 0 0 2 1 46 80% 0
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Arminia Bielefeld 31 3 0 3 2824' 18 7 10 4 0 0 0 2 1 46 80% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Arminia Bielefeld 1 0 0 0 150' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2017/2018   30 1 0 0 2769' 24 4 5 6 1 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Quevilly 30 1 0 0 2769' 24 4 5 6 1 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Le Havre 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2016/2017   5 2 0 0 665' 5 2 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Avranches 5 1 0 0 665' 5 2 0 0 0 - - - - - - -
Trzecia liga francuska Trzecia liga francuska Trzecia liga francuska Avranches 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2015/2016   1 1 0 0 230' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Raon L Etape 1 1 0 0 230' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Statystyki Ali Abdi
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   29 5 1 4 3359' 29 0 11 7 2 17 4 0 25 543 74% 1
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Nice 13 3 0 0 1478' 13 0 5 4 1 11 3 0 17 397 75% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Nice 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 6 50% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Nice 5 0 0 0 647' 5 0 3 0 0 5 1 0 7 110 76% 1
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Tunezja 3 1 0 1 425' 3 0 2 3 1 1 0 0 1 30 70% 0
World Cup Qualification Africa Tunezja 8 1 1 3 809' 8 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   21 5 0 2 2805' 21 0 13 2 0 32 12 0 15 694 79% 5
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Nice 17 5 0 2 2316' 17 0 11 1 0 29 11 0 14 516 78% 5
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Olympique Marsylia 0 0 0 ' 1 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Nice 1 0 0 0 156' 1 0 1 0 0 0 0 0 0 39 59% 0
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Caen 2 180' 2 0 0 3 1 0 0 79 91% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Nice 1 0 0 0 153' 1 0 1 0 0 0 0 0 1 60 80% 0
2023/2024   33 9 0 1 3038' 33 0 1 6 0 59 18 0 41 1430 70% 3
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Caen 33 9 0 1 3038' 33 0 1 6 0 59 18 0 41 1430 70% 3
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Auxerre 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2022/2023   36 3 0 3 3122' 33 2 1 5 0 19 6 42 23 984 75% 2
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Caen 32 3 0 3 2942' 31 2 1 5 0 19 6 42 23 984 75% 2
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Tunezja 4 180' 2 0 0 - - - - - - -
2021/2022   32 2 0 5 3219' 31 6 0 9 1 19 10 47 28 1050 73% 5
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Caen 32 2 0 5 3219' 31 6 0 9 1 19 10 47 28 1050 73% 5
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Valenciennes 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2020/2021   34 9 0 2 3310' 26 6 7 8 2 30 10 40 24 563 77% 2
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Paris FC 33 9 0 2 3220' 25 6 7 8 2 30 10 39 23 518 77% 2
France Promotion/Relegation 1 Paris FC 1 90' 1 0 0 0 0 1 1 45 73% 0
2019/2022   1 0 0 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Tunezja 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2019/2021   7 0 0 0 153' 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Tunezja 2 0 0 0 153' 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Tunezja 5 0' 0 0 0 - - - - - - -
2019/2020   21 0 0 0 1472' 13 1 3 3 0 1 0 5 1 85 76% 0
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Paris FC 2 210' 2 0 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Paris FC 19 0 0 0 1262' 11 1 3 3 0 1 0 5 1 85 76% 0
2018/2019   5 3 0 0 450' 5 0 0 0 1 - - - - - - -
Liga Mistrzów Afryki Liga Mistrzów Afryki Liga Mistrzów Afryki Club Africain 5 450' 5 0 0 - - - - - - -
Liga tunezyjska Liga tunezyjska Liga tunezyjska Club Africain 3 0 0 ' 0 1 - - - - - - -
2017/2018   2 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga tunezyjska Liga tunezyjska Liga tunezyjska Club Africain 2 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2016/2017   2 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga tunezyjska Liga tunezyjska Liga tunezyjska Club Africain 2 0 0 ' 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2