Assane Diousse vs Ali Abdi - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
6
Midfield
183 cm
77 kg
28 lat (1997-09-20)
Senegal Senegal
Profil zawodnika
2
Midfield
32 lat (1993-12-20)
Tunisia Tunisia
Statystyki Assane Diousse, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Francji Liga francuska Klubowe mecze towarzyskie Mecze towarzyskie Reprezentacje
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Ali Abdi, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga Europy Liga francuska Puchar Francji Mecze towarzyskie Reprezentacje World Cup Qualification Africa Klubowe mecze towarzyskie Mistrzostwa Świata Puchar Narodów Afryki Liga Mistrzów Afryki
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Assane Diousse
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   2 1 1 0 249' 2 0 1 3 0 6 3 0 4 201 91% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Auxerre 1 1 1 0 90' 1 0 0 0 0 2 2 0 1 50 86% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Auxerre 1 0 0 0 159' 1 0 1 3 0 4 1 0 3 151 92% 0
2024/2025   8 0 0 0 1189' 8 0 6 1 0 4 3 0 12 406 90% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Auxerre 7 0 0 0 1024' 7 0 5 1 0 3 2 0 11 359 91% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Auxerre 1 165' 1 0 1 1 1 0 1 47 87% 0
2023/2024   17 0 0 0 2077' 17 0 7 1 0 11 1 0 24 1261 86% 0
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Auxerre 16 0 0 0 1957' 16 0 7 1 0 10 1 0 23 1196 86% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Auxerre 1 0 0 0 120' 1 0 0 0 0 1 0 0 1 65 95% 0
2022/2023   33 3 0 1 3861' 28 14 5 3 0 1 1 2 5 152 89% 1
Liga grecka Liga grecka Liga grecka OFI Kreta 33 3 0 1 3861' 28 14 5 3 0 1 1 2 5 152 89% 1
2021/2022   25 0 0 0 639' 1 1 5 0 0 0 0 0 2 40 95% 0
France Promotion/Relegation 1 Saint-Etienne 1 0 0 0 140' 0 0 1 0 0 0 0 0 1 7 100% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Saint-Etienne 1 0 0 0 157' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Saint-Etienne 23 342' 0 0 4 0 0 0 1 33 94% 0
2020/2021   34 0 0 0 2183' 9 7 12 3 0 5 2 14 9 404 83% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Saint-Etienne 1 90' 0 0 1 - - - - - - -
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Ankaragucu 33 0 0 0 2093' 9 7 11 3 0 5 2 14 9 404 83% 0
2019/2021   1 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Senegal 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2019/2020   18 0 0 0 1160' 5 4 6 1 0 1 1 3 2 78 82% 0
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Saint-Etienne 2 0 0 0 124' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Saint-Etienne 2 0 0 0 167' 1 1 0 0 0 0 0 0 2 40 85% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Saint-Etienne 5 0 0 0 536' 2 2 3 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Saint-Etienne 9 0 0 0 333' 1 0 3 1 0 1 1 3 0 38 79% 0
2018/2019   38 0 0 0 2265' 13 6 11 5 0 9 2 18 11 518 83% 1
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Saint-Etienne 19 0 0 0 637' 2 1 5 0 0 2 0 2 3 124 85% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Saint-Etienne 2 0 0 0 195' 1 1 1 0 0 - - - - - - -
Serie A Serie A Serie A Chievo Werona 16 0 0 0 1283' 9 3 5 5 0 7 2 16 8 394 82% 1
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Saint-Etienne 1 0 0 0 150' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2017/2018   39 1 0 0 3061' 18 12 9 4 0 10 3 26 15 751 85% 2
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Saint-Etienne 37 1 0 0 2818' 17 11 8 4 0 10 3 26 15 751 85% 2
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Senegal 1 0 0 0 166' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Saint-Etienne 1 77' 0 0 1 - - - - - - -
2016/2017   38 0 0 0 3320' 26 5 9 13 0 10 0 52 23 1788 86% 0
Serie A Serie A Serie A Empoli 36 0 0 0 3132' 26 5 7 13 0 10 0 52 23 1788 86% 0
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Empoli 2 188' 0 0 2 - - - - - - -
2015/2017   5 88' 0 0 1 - - - - - - -
World Cup Qualification Africa Senegal 5 88' 0 0 1 - - - - - - -
2015/2016   37 0 0 0 1547' 9 6 6 4 1 5 1 21 8 677 87% 0
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Empoli 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Serie A Serie A Serie A Empoli 36 0 0 0 1547' 9 6 6 4 1 5 1 21 8 677 87% 0
2014/2015   15 30' 0 0 0 - - - - - - -
Serie A Serie A Serie A Empoli 14 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Empoli 1 30' 0 0 0 - - - - - - -
Statystyki Ali Abdi
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   29 5 1 4 3359' 29 0 11 7 2 17 4 0 25 543 74% 1
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Nice 5 0 0 0 647' 5 0 3 0 0 5 1 0 7 110 76% 1
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Nice 13 3 0 0 1478' 13 0 5 4 1 11 3 0 17 397 75% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Nice 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 6 50% 0
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Tunezja 3 1 0 1 425' 3 0 2 3 1 1 0 0 1 30 70% 0
World Cup Qualification Africa Tunezja 8 1 1 3 809' 8 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   21 5 0 2 2805' 21 0 13 2 0 32 12 0 15 694 79% 5
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Nice 1 0 0 0 153' 1 0 1 0 0 0 0 0 1 60 80% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Nice 17 5 0 2 2316' 17 0 11 1 0 29 11 0 14 516 78% 5
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Olympique Marsylia 0 0 0 ' 1 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Nice 1 0 0 0 156' 1 0 1 0 0 0 0 0 0 39 59% 0
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Caen 2 180' 2 0 0 3 1 0 0 79 91% 0
2023/2024   33 9 0 1 3038' 33 0 1 6 0 59 18 0 41 1430 70% 3
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Caen 33 9 0 1 3038' 33 0 1 6 0 59 18 0 41 1430 70% 3
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Auxerre 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2022/2023   36 3 0 3 3122' 33 2 1 5 0 19 6 42 23 984 75% 2
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Caen 32 3 0 3 2942' 31 2 1 5 0 19 6 42 23 984 75% 2
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Tunezja 4 180' 2 0 0 - - - - - - -
2021/2022   32 2 0 5 3219' 31 6 0 9 1 19 10 47 28 1050 73% 5
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Caen 32 2 0 5 3219' 31 6 0 9 1 19 10 47 28 1050 73% 5
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Valenciennes 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2020/2021   34 9 0 2 3310' 26 6 7 8 2 30 10 40 24 563 77% 2
France Promotion/Relegation 1 Paris FC 1 90' 1 0 0 0 0 1 1 45 73% 0
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Paris FC 33 9 0 2 3220' 25 6 7 8 2 30 10 39 23 518 77% 2
2019/2022   1 0 0 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Tunezja 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2019/2021   7 0 0 0 153' 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Tunezja 2 0 0 0 153' 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Tunezja 5 0' 0 0 0 - - - - - - -
2019/2020   21 0 0 0 1472' 13 1 3 3 0 1 0 5 1 85 76% 0
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Paris FC 19 0 0 0 1262' 11 1 3 3 0 1 0 5 1 85 76% 0
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Paris FC 2 210' 2 0 0 - - - - - - -
2018/2019   5 3 0 0 450' 5 0 0 0 1 - - - - - - -
Liga Mistrzów Afryki Liga Mistrzów Afryki Liga Mistrzów Afryki Club Africain 5 450' 5 0 0 - - - - - - -
Liga tunezyjska Liga tunezyjska Liga tunezyjska Club Africain 3 0 0 ' 0 1 - - - - - - -
2017/2018   2 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga tunezyjska Liga tunezyjska Liga tunezyjska Club Africain 2 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2016/2017   2 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga tunezyjska Liga tunezyjska Liga tunezyjska Club Africain 2 0 0 ' 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2