David Concha vs Alba Seva - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
18
Midfield
177 cm
62 kg
29 lat (1996-11-20)
Spain Spain
Profil zawodnika
10
Midfield
Spain Spain
Statystyki David Concha, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Króla 3 liga hiszpańska Klubowe mecze towarzyskie Liga szwedzka Puchar Ligi Liga japońska
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Alba Seva, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi 3 liga hiszpańska Puchar Króla Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Rezerwowi
Statystyki David Concha
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   7 1 0 0 1088' 7 0 7 3 0 11 2 0 15 204 0% 1
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Racing de Ferrol 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska Racing de Ferrol 7 1 0 0 1088' 7 0 7 3 0 11 2 0 15 204 0% 1
2024/2025   9 4 0 0 1275' 9 0 7 4 0 14 3 0 13 221 6% 0
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Gimnastic 1 90' 1 0 0 3 0 0 1 15 93% 0
3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska Gimnastic 8 4 0 0 1185' 8 0 7 4 0 11 3 0 12 206 0% 0
2023/2024   12 3 0 1 1724' 12 0 11 7 3 0 0 0 0 0 0% 0
3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska Gimnastic 12 3 0 1 1724' 12 0 11 7 3 0 0 0 0 0 0% 0
2021/2022   2 0 0 0 0 - - - - - - -
3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska CD Badajoz 2 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2020/2021   2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska CD Badajoz 2 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2018/2019   - - - - - - -
2017/2018   15 1 0 0 1557' 7 6 7 0 0 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Barcelona B 15 1 0 0 1557' 7 6 7 0 0 - - - - - - -
2016/2017   23 0 0 0 804' 1 1 8 0 0 2 0 2 3 31 74% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Real Sociedad 22 0 0 0 724' 1 1 7 0 0 2 0 2 3 31 74% 0
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Real Sociedad 1 80' 0 0 1 - - - - - - -
2015/2016   31 5 0 0 3157' 20 14 6 0 0 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Numancia 31 5 0 0 3157' 20 14 6 0 0 - - - - - - -
2014/2015   36 5 0 0 749' 0 8 2 0 0 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Racing Santander 36 5 0 0 749' 0 8 2 0 0 - - - - - - -
2013/2014   3 1 0 0 63' 0 0 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Racing Santander 3 1 0 0 63' 0 0 1 0 0 - - - - - - -
Statystyki Alba Seva
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   18 2 0 0 2657' 18 0 13 0 0 22 7 0 13 310 0% 6
3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska Racing de Ferrol 18 2 0 0 2657' 18 0 13 0 0 22 7 0 13 310 0% 6
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Racing de Ferrol 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   28 8 0 5 3408' 30 0 10 4 0 26 9 0 7 428 0% 6
3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska Arenteiro 28 8 0 5 3408' 30 0 10 3 0 26 9 0 7 428 0% 6
3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska Barakaldo 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska Gimnastic 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska Lugo 0 0 0 ' 1 0 - - - - - - -
2023/2024   1 0 0 0 147' 1 0 1 0 0 1 0 0 2 25 44% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Almere City FC 1 0 0 0 147' 1 0 1 0 0 1 0 0 2 25 44% 0
2022/2023   9 0 0 0 1292' 9 0 6 2 0 14 5 0 2 180 65% 9
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska Almere City FC 3 0 0 0 338' 3 0 1 1 0 3 0 0 0 62 68% 6
Baraże ligi holenderskiej Almere City FC 6 0 0 0 954' 6 0 5 1 0 11 5 0 2 118 64% 3

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2