Marco Ilaimaharitra vs Adnane - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
23
Midfield
177 cm
72 kg
30 lat (1995-07-26)
France France
Profil zawodnika
11
Midfield
Belgium Belgium
Statystyki Marco Ilaimaharitra, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga belgijska World Cup Qualification Africa Klubowe mecze towarzyskie Mecze towarzyskie Reprezentacje Puchar Narodów Afryki
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Adnane, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga belgijska
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Marco Ilaimaharitra
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   34 4 3 0 3977' 34 0 13 10 1 15 6 0 30 1122 80% 0
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Standard Liege 26 3 3 0 3077' 26 0 10 9 1 15 6 0 30 1122 80% 0
World Cup Qualification Africa Madagaskar 7 0 0 0 810' 7 0 3 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Standard Liege 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Madagaskar 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   13 1 0 0 1592' 13 0 5 5 0 6 1 0 10 547 82% 0
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Kortrijk 13 1 0 0 1592' 13 0 5 5 0 6 1 0 10 547 82% 0
2023/2024   25 4 3 1 2724' 25 0 6 8 1 32 10 0 39 1356 72% 1
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Sporting Charleroi 25 4 3 1 2724' 25 0 6 8 1 32 10 0 39 1356 72% 1
2022/2023   32 3 2 2 3632' 31 10 1 9 0 16 10 32 38 1342 83% 0
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Sporting Charleroi 32 3 2 2 3632' 31 10 1 9 0 16 10 32 38 1342 83% 0
2021/2022   33 2 0 2 3760' 31 11 2 9 0 19 6 37 53 1412 83% 1
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Sporting Charleroi 33 2 0 2 3760' 31 11 2 9 0 19 6 37 53 1412 83% 1
2020/2021   33 1 1 2 3394' 26 9 5 9 2 1 1 1 1 54 85% 0
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Sporting Charleroi 29 1 1 2 2831' 22 7 5 9 2 1 1 1 1 54 85% 0
Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Sporting Charleroi 2 0 0 0 264' 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Sporting Charleroi 2 0 0 0 299' 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2019/2021   6 0 0 0 666' 6 2 0 1 0 - - - - - - -
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Madagaskar 2 0 0 0 260' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Madagaskar 4 0 0 0 406' 4 1 0 1 0 - - - - - - -
2019/2020   31 2 2 1 3468' 31 8 0 10 1 0 0 0 0 0 0% 0
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Sporting Charleroi 28 2 2 1 3030' 28 6 0 10 1 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Sporting Charleroi 3 0 0 0 438' 3 2 0 0 0 - - - - - - -
2018/2019   37 1 0 2 3368' 35 2 1 13 1 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Sporting Charleroi 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Sporting Charleroi 35 1 0 2 3188' 33 2 1 13 1 0 0 0 0 0 0% 0
2017/2018   41 2 0 2 4184' 37 10 4 10 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Madagaskar 5 0 0 0 553' 4 2 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Sporting Charleroi 3 217' 2 0 1 - - - - - - -
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Sporting Charleroi 33 2 0 2 3414' 31 8 2 10 0 0 0 0 0 0 0% 0
2016/2017   31 0 0 0 2742' 16 6 11 4 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Sochaux 4 0 0 0 488' 3 1 1 0 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Sochaux 27 0 0 0 2254' 13 5 10 4 0 - - - - - - -
2015/2016   41 0 0 0 3454' 19 9 14 4 1 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Sochaux 2 0 0 0 167' 1 1 0 0 1 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Sochaux 32 0 0 0 2783' 17 6 12 4 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Sochaux 7 0 0 0 504' 1 2 2 0 0 - - - - - - -
2014/2015   33 1 0 0 2437' 17 2 10 0 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Sochaux 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Sochaux 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Sochaux 31 1 0 0 2437' 17 2 10 0 0 - - - - - - -
2013/2014   22 0 0 0 1033' 4 8 1 1 0 2 0 8 4 212 83% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Sochaux 22 0 0 0 1033' 4 8 1 1 0 2 0 8 4 212 83% 0
Statystyki Adnane
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   23 2 0 5 2908' 23 0 13 5 1 19 10 0 37 623 80% 4
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Standard Liege 23 2 0 5 2908' 23 0 13 5 1 19 10 0 37 623 80% 4
2024/2025   33 7 0 10 3617' 33 0 8 6 0 48 21 0 75 784 67% 3
Finały ligi belgijskiej Patro Eisden 2 180' 2 0 0 2 0 0 4 83 67% 0
2 liga belgijska 2 liga belgijska 2 liga belgijska Patro Eisden 31 7 0 10 3437' 31 0 8 6 0 46 21 0 71 701 67% 3
2023/2024   9 1 0 1 1294' 9 0 7 1 0 28 10 0 7 315 51% 0
2 liga belgijska 2 liga belgijska 2 liga belgijska Genk U23 9 1 0 1 1294' 9 0 7 1 0 28 10 0 7 315 51% 0
2022/2023   2 180' 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2 liga belgijska 2 liga belgijska 2 liga belgijska Genk U23 2 180' 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2