Tabela wyników do 1. połowy Puchar Ligi
Tabela Group A »
Wszystkie
Home
Away
Tabela pierwszej połowy. Tabela ligi wyników tylko z pierwszej połowy
# | Team | GP | Pts | W | D | L | G+ | G- | GD | NG | H2H |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4 | St. Mirren | 6 | 14 | 4 | 2 | 0 | 8 | 0 | 8 | ||
3 | Kilmarnock | 6 | 13 | 4 | 1 | 1 | 6 | 1 | 5 | ||
1 | Ross County | 6 | 12 | 4 | 0 | 2 | 8 | 4 | 4 | ||
7 | Stirling Albion | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 5 | 2 | 3 | ||
8 | Motherwell | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 5 | 2 | 3 | ||
9 | Greenock Morton | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 3 | 1 | 2 | ||
2 | Livingston | 6 | 10 | 3 | 1 | 2 | 3 | 2 | 1 | ||
17 | Falkirk | 4 | 9 | 3 | 0 | 1 | 4 | 2 | 2 | ||
6 | Ayr United | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 5 | 3 | 2 | ||
16 | Dunfermline Athletic | 4 | 7 | 2 | 1 | 1 | 4 | 2 | 2 | ||
25 | Spartans FC | 4 | 7 | 2 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | ||
18 | Kelty Hearts | 4 | 7 | 2 | 1 | 1 | 6 | 5 | 1 | ||
23 | Dundee United | 4 | 7 | 2 | 1 | 1 | 3 | 2 | 1 | ||
12 | Hamilton Academical | 4 | 7 | 2 | 1 | 1 | 3 | 2 | 1 | ||
11 | Forfar Athletic | 4 | 7 | 2 | 1 | 1 | 4 | 5 | -1 | ||
20 | Hearts | 2 | 6 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | ||
24 | Aberdeen | 2 | 6 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | ||
10 | Dundee FC | 4 | 6 | 1 | 3 | 0 | 2 | 1 | 1 | ||
5 | Airdrieonians | 5 | 6 | 1 | 3 | 1 | 3 | 3 | 0 | ||
34 | Brechin City | 4 | 6 | 2 | 0 | 2 | 3 | 3 | 0 | ||
13 | Queen of South | 4 | 6 | 1 | 3 | 0 | 2 | 1 | 1 | ||
44 | Annan Athletic | 4 | 6 | 2 | 0 | 2 | 3 | 5 | -2 | ||
26 | East Fife | 4 | 5 | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 0 | ||
27 | Queen's Park | 4 | 5 | 1 | 2 | 1 | 2 | 1 | 1 | ||
31 | St.Johnstone | 4 | 5 | 1 | 2 | 1 | 3 | 3 | 0 | ||
29 | Dumbarton | 4 | 5 | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 0 | ||
28 | Arbroath | 4 | 5 | 1 | 2 | 1 | 2 | 3 | -1 | ||
19 | Cove Rangers | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 5 | 0 | ||
21 | Rangers | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | ||
32 | Inverness CT | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 | 3 | -1 | ||
42 | Clyde | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 | 4 | -2 | ||
38 | Cowdenbeath | 4 | 3 | 0 | 3 | 1 | 0 | 1 | -1 | ||
39 | Bonnyrigg Rose Athletic | 4 | 3 | 0 | 3 | 1 | 0 | 2 | -2 | ||
14 | Raith Rovers | 5 | 3 | 0 | 3 | 2 | 2 | 4 | -2 | ||
15 | Partick Thistle | 5 | 3 | 0 | 3 | 2 | 2 | 5 | -3 | ||
36 | Stranraer | 4 | 3 | 1 | 0 | 3 | 1 | 4 | -3 | ||
33 | Stenhousemuir | 4 | 2 | 0 | 2 | 2 | 2 | 4 | -2 | ||
30 | Montrose | 4 | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 3 | -3 | ||
37 | Alloa Athletic | 4 | 2 | 0 | 2 | 2 | 1 | 6 | -5 | ||
41 | Celtic Glasgow | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
22 | Hibernian | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | -1 | ||
40 | Peterhead | 4 | 1 | 0 | 1 | 3 | 2 | 5 | -3 | ||
43 | Edinburgh City | 4 | 1 | 0 | 1 | 3 | 3 | 6 | -3 | ||
35 | Albion Rovers | 4 | 1 | 0 | 1 | 3 | 0 | 4 | -4 | ||
45 | Elgin City | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 6 | -6 |
Tabela Final »
Pokaż pełną drabinkęUkryj drabinkę